top of page

İletişim

E-posta 

bilgi@turkiyegezginlerkulubu.com

sarinc51@hotmail.com


Türkiye Gezginler Derneği Binası

Akbıyık Cad. Keresteci Hakkı Sokak No: 40, (Dede Efendi evi karşısı ) Cankurtaran, Sultanahmet – Istanbul

Tel: (212) 285 66 88 

Türkiye Gezginler Derneği İrtibat Bürosu

Esentepe Mah. Vefa Bayırı Sok. Yıldız Sitesi B Blok Daire 9 34394 Gayrettepe İstanbul (Türk Telekom Binası yanı-Esen Taksi durağına sorunuz)

 

Not: Randevu alınarak gelinmesi rica olunur.


Türkiye Gezginler Derneği Banka Hesap Bilgileri:
Turkiye İş Bankası Balmumcu, Istanbul Balmumcu Şubesi (1135) Hesap Numarası: 316 502
Iban : TR130006400000111350316502

Vergi Kimlik Numarası

395-0200927


Armada Oteli ve Türkiye Gezginler Derneği Binasına Nasıl Gelinir?

 

1- Özel Araçları ve Taksiyle Gelenler, Sirkeci’den sahil yoluna (Kennedy Caddesi)  girecekler, ortalama 1,5 kilometre sonra sağlarında Ahırkapı Feneri’ni  gördükten sonra (ortalama 500 metre mesafede) Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri’ne ait park yerine geldiklerinde, sağa dönüp sur içine girecekler. (Dedeefendi Evi, Armada Oteli, Cankurtaran gibi levhalar bulunmaktadır.) Hemen karşılarında Armada Oteli’nin Kapalı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarını buraya bırakabilirler.

 

2- Toplu Taşıma ile Gelenler,  tramvaydan Sultanahmet (Meydanı) Durağında inecekler, Topkapı Sarayı’na doğru yürüyecekler. Sarayın esas kapısına gelir gelmez sağa, denize doğru (İshak Paşa Caddesi) yokuş aşağı gidecekler. Bir süre sonra  sağda Erol Taş Kültür Evi’ne ulaşacaklar. Tren yolunun altından geçip, sağa dönüp, düz ilerlediklerinde Armada Oteli’ni sağda görecekler.


Sürekli güncellenen web sitemizle ilgili öneri, görüş ya da şikayetinizi bize aşağıdaki mail adresi üzerinden iletebilirsiniz.


 

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

bottom of page